חינוך

ניהול ההון האנושי בענף החינוך מציב אתגרים רבים ומורכבים כגון:
הצורך ביצירת ניהול אחיד עבור מורים בבתי ספר ומרכזי הוראה שונים , שיבוץ מורים אשר מושפע מרפורמות והנחיות משתנות של משרד החינוך, קליטת עובדים חדשים בבתי הספר המבוזרים, ניטור שעות השתלמויות מקצועיות והיכולת לבצע חישוב שכרם של המורים לפי שיוך למספר תכניות שונות

מלם שכר מציעה סל פתרונות מלא המתמודד עם האתגרים הייחודיים של ענף החינוך ובכך מבטיחה את חישוב השכר, ניהול הנוכחות והמשאב האנושי באופן מיטבי ועדכני

מורה בכיתה

השירותים שלנו לענף החינוך

מערכת חכמה ודינאמית לניהול ההון האנושי

המערכת מעניקה למנהלים תמונה מדויקת על בסיס דיווחי השעות לניהול מערך העובדים, בקרה על חוקי עבודה ומנוחה, שיפור היעילות בתפעול יום עבודה לעובדים במחלקות השונות, ניהול קל ונוח של אישורים, החזרי הוצאות והשלמת שעות.

קו מפריד

מאפיינים נוספים

המערכת של מלם שכר מכילה כלי מבוזר לעמדות קצה בבתי הספר השונים. כך מתאפשר ניהול מלא של פרטי המורה לרבות שיבוץ, עדכון דרגות בהתאם לאישורי העסקה של משרד החינוך, עדכון תעודות ואישורים בהתאם למשרד החינוך. כל זאת תחת הגבלות ובקרות במחלקת השכר ומשאבי האנוש של הארגון.

תמיכה מלאה בכל רפורמות ההוראה ("עולם ישן", "אופק חדש", "עוז לתמורה"), מנהלת את השעות הפרונטאליות של כל מורה ,כולל חישוב ממוכן של שעות ואחוזי בגרות בהתאם לשאלוני משרד החינוך. המערכת מאפשרת ניהול מיטבי של כל התפקידים הנגזרים משיבוץ המורה, גיל המורה, משרת אם והתחשבות בחלקיות או שעות פרונטליות אצל מעסיק אחר.

תמיכה בחלוקת שעות השיבוץ לפי תקופות בשנה בהתאם לשינויים בהיקף משרתו של המורה ומאפשרת ניהול מקביל של מורה המשויך למספר רפורמות באותה שנת לימודים.

המערכת ערוכה ליישם את הפעימות העתידיות על פי ההחלטה הקבועה בהסכמים ומאפשרת סימולציה למשמעויות העתידיות של כל פעימה

אישה מחזיקה מחברות
מערכת גיוס On Boarding
מודול לגיוס ואיתור מועמדים המאפשר לניהול תהליך המיון והסינון מועמדים
HRM מערכת קליטה דיגיטלית
המודול חוסך ומייעל את תהליך קליטת העובד בארגון והופך אותו לפשוט. מהיר. דיגטלי
תשלום וחישוב מס על אופציות הוניות
חישוב ממוכן במימוש אופציות הוניות או פירותיות